Web Analytics
Nga Hasi parad n Tiran me makinat luksoze t tij Places to Visit

Nga Hasi parad n Tiran me makinat luksoze t tij Places to Visit

<

Djali i quajtur Robert, pronari i makinës tashmë të njohur nga të gjithë që mban targat HA5I BOB, ka publikuar fotot, në llogarinë e tij të Instagramit.

premium

Travel magazine 11 - Autumn, best time to visit Albania by Blue Agency - issuu

ALBA VIP Thashetheme: Bleona Qereti, kjo ikona 4 milione dollareshe.

“Amaneti i babës” vjen nga NG (Video)

Artisti shqiptar nga Hollywoodi po sjell shkollë filmi në Kosovë

Namazi është shkak për tejkalimin e vështirësive

Another guy charming and unique voice is preparing to bring a very interesting songs and clips. It comes to singer originally from Kosovo but living in ...

Oraret e vizitave gjatë sezonit turistik veror 2017

Një tjetër djalosh simpatik dhe me zë të veçantë po përgaditet të sjellë një këngë dhe klip shumë interesant. Është fjala për këngëtarin me origjinë nga ...

Advertise Here

Mjaft simpatik dhe me një trup thuajse perfekt. Ky është 18 vjecari me origjinë nga Tetova, por që jeton në Zvicër, Argjend Amiti.

Kengetarja bukuroshe Anxhelina Hadergjonaj sapo ka festuar ditelindjen e saj te 20-te ndersa eshte gezuar pamase kur ka marre nje buqete te madhe me lule ...

Interview with Nickola Shreli by NoseyPerez

Marrë nga albumi i fotografive të Nezir Kabashit. Fotoja u publikua për herë të parë në librin “Na kabashi jem t'ndam ...

“Ti e di” quhet kënga e saj, e cila u punua mjaft bukur nga producenti Elgit Doda, ndërsa klipi është pritur dhe komentuar shumë mirë nga të gjithë, ...

“Bota sot”: Për ty thonë edhe artistët me shumë emër që ke një zë të bukur dhe këndon mjaft mirë, pse nuk ka Tina më shumë klipe?

Quite charming and with an almost perfect body. This is 18-year-old originally from Tetovo, but who lives in Switzerland, Silver Amiti.

Advertise Here

Te vijme tek puna e Lacit. Po mire, vertet nuk e shihni "artificen" (kleçken, hilken) ne perdorimin e kesaj fjale ?

Lori Hoxha, Per Ditelindje nje Dhurate prej 270 mije eurosh.

Milaim Zeka: Vajza ime nuk eshte Traktor t'ia jap apo mos jap dikujt.

Zbulohet e dashura e Korab Shaqirit

He is known for his work 3 D, and where there is proven and has had great success working on many interesting scenes in Hollywood.

Tooni, ylli i ri i muzikës shqiptare (Video)

Greta Koci mohon lajmin per doreheqje nga posti i nenkryetares ne FRPD

Ornela Bregu: Adoleshenca ime.

Advertise Here · »

Dasma Luksoze e Tunes me Shifer 100.000 Euro plus!

8 - AKTUALITET E shtunë 21 Tetor 2017 Policia në kërkim të autorëve, dyshime se