Web Analytics Made Easy - StatCounter
Foto Arberia me vajzen e saj Showbizi Shqiptar t

Foto Arberia me vajzen e saj Showbizi Shqiptar t

<

Afërdita Demaku e bën 'nuse' vajzën e saj

Emina Cunmulaj ju lë pa fjalë me pamjen e saj në javën e 30 të shtatzënisë

Bes Kallaku: Me vjen keq qe s'ta plotesova kurre deshiren

A e dini vajza e cilës këngëtare të njohur është Engjellushja (Foto)

Ja se si i këndon Shyhrete Behluli nuses së saj (Video)

Ndryshimet drastike pas operacioneve plastike!

Ja çfarë mesazhe të pista shkëmben Shkëndije Mujaj me fansat e saj! (Foto)

Kjo është detyra e Orinda Hutës, ta dobësojë kunatin e saj

Shyhrete Behluli me vajzën e saj Engjëllushën gati për... (Foto)

A u mërzit Shyhrete Behluli kur i lindi vajza e parë?

Kjo është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit ja sa bukur po duket në fotot e

Leonora Jakupi përsëri ju mahnitë me stil

Enca me nenen e saj

E bukur dhe rebele/ Njihuni me vajzën e biznesmenes shqiptare (Foto)

Vajza e Ramadan Krasniqit rrëfen me lotë në sy ndarjen nga nëna! (Video)

Vajzat e Safete Mustafes më nuk mund ti shohin të huajt

Vogëlushja më e bukur në botë, Instagrami i saj

Ja vajza e kujt është Dua Lipa- Dëgjojeni se si flet shqip ajo (Foto + Video)

20 vjetori

Një nuse si Egzona Muqiqi… kaq elegante duket ajo sot me fustan të zi dhe flokë kaçurrela – Thashetheme nga showbizi shqiptar dhe i huaj

Vajza sexy e këngëtarit shqiptar, Sabian ka surprizuar me postimin e saj ...

Edhe Afërdita Demaku ja bën si Shkurta e Shyhretja në lidhje me vajzën (Foto)

Kush tha se vajza e Shyhretes nuk ka operacione!

Ambicia i lexohej në fytyrë që prej kohës kur ishte modele dhe Kiara Tito dëshmoi se showbiz-i është e ardhmja e saj.

Edhe bashkëshorti i saj e trajton shumë mirë e me shumë dashuri, madje i bënë edhe dhurata romantike, si këtë buqetë me lule./Kosovarja/

Bulza Fejzullahu me një urim të veçantë për mbesën (Foto)

Kush është gruaja e bukur, që ka përkthyes Edi Ramën?

VIP-at shqiptare që janë bërë nëna në moshë shumë të re (Foto)

Hygerta Sako: “Me vajzën u tregova e sinqertë deri në fund!” (

Me këtë fustan që e ka veshur sonte Shkurta, i le të gjitha mbrapa

Almeda Abazi është e bukur, pa shikoni pak kushërirën e saj…(Foto)

I pamë të gjitha, por jo edhe maturanten bukuroshe nga Vushtrria (Foto)

Safetja pas dy vajzash edhe një fëmijë?

Vajza e Sabianit bën transformimin më të befasishëm

Foto #Ilda #Bejleri provokon heqë sutjenat

Më e bukur Elita Rudi apo motra e saj?! (Foto)

Do të mahniteni sa e bukur është vajza e madhe e Mustafë Muçajt, motra e

Djali i Donika Gashit ka ditëlindjen ja si e uron ajo

Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar disa fotografi në rrjetin e saj social Instagram ku shihet së bashku me mikun e saj të ngushtë Yang Zerkën.

Ja ndryshimet drastike të 8 VIP-ave shqiptar pas operacioneve plastike, do të habiteni…(FOTO) – Tirana Flet

Kështu reagon vajza e Lyrical Son kur dëgjon këngën e babait të saj

“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me

Gazetarja shqiptare e urrenë Facebook-un, arsyeja është mjaft prekëse

Foto galeri

Venera Lumani

Ja si e festoi ditëlindjen e djalit të saj Alma Bektashi

Hyrremi një kukull “barbie” (Foto)

Arberia eshte rasti tipik, ku mund te thuash me plot goje “me e mire e ema se e bija”. Nese e krahason me vajzen e saj, Anxhelina, zor se dallon kush eshte ...

Maturantja nga Podujeva në stilin e Ichës me veshjen indiane (Foto)

Kush e zhduki Marigona Dragushen?

A jane keto vajzat me te bukura te showbiz-it Shqiptar? (Foto)

TopAwards/ Kida në listën e artistëve me më shumë këngë në klasifikim

A ka qenë vërtet i lidhur Getoar Selimi me Elvana Gjatën?

Filloreta Berisha, kosovarja e cila prezanton bukurinë e femrave shqiptare në Zvicër (Foto)

Babai i Teutës feston ditëlindjen me fjalë emocionuese e uron ajo

Vajza e moderatorit Festim Kabashi ka mbushur 10 vjet pamje nga festa familjare (Foto)

Kështu e bëjnë vajzat e Shkurte Fejzës! (Foto)

Vajza e Shyhretes, Engjëllushë Salihu e bukur si e ëma (Foto)

Albërie Hadërgjonaj me partner të ri.. (foto)

Foto Labi me te dashuren

Albana Mexhuani -Alba Mex e bukur dhe e fortë (Foto)

Duli e merr gruan e tij në videoklipin e këngës, kaq e bukur është do

Nora Istrefi, shijon ditët e nxehta në Venecia! (Foto) Këngëtarja dhe bukuroshje

Maturantja nga Istogu, e veçanta e mbrëmjes së maturës (Foto)

U nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklaratën e papritur

Sa shumë është rritur vajza e Tapasias dhe Veerit, është kopja e nënës së saj

Kështu vallëzon e zhveshur vajza e Sabianit për Noizyn

Sytë blu dhe fustani blu, kjo është maturantja më e bukur nga Vitia (Foto

Kjo është familja e mrekullueshmesh e Afërdita Demakut (Foto)

Shikoni sa është rritur vajza e Rudina Magjistarit...Mia e vogël një “zonjushë” e vërtetë - Bota Sot

Emina Cunmulaj shkëlqen në “dimija e jelek” bashkë me vajzën e saj(Foto)

Një këngëtare e estradës në jetën e djalit të Shyhretes? - Thashetheme nga showbizi shqiptar dhe i huaj

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një video, ndërsa Renée është duke luajtur dhe duke buzëqeshur me pamjen e saj të re ekstravagante… si ...

e klasifikojme ne listen e “bisturise pa sukses”. Nuk e dime se si e ka menduar veten Sonila, por rendom degjohet te thuhet: “Eshte bere e keqe, ka qene me ...

Ja çfarë i bëri kunata e saj Leartës!

Arberie Hadergjonaj

Kjo është vajza seksi e Manjola Nallbanit, e quajnë 'Megan Fox shqiptar' (Foto)

Aida Ademi e konfirmon: 100 për qind Arona është vajza e Robertit (Foto)

Kjo është familja e Besarta Jasharit (Foto)

Nuk dihet akoma nëse Gresa do t'i hyj muzikës sikurse nëna dhe motra e saj, apo ndoshta do të bëhet një grimere sikurse motra e saj e madhe Njomza.

Kaq bukur po duket Gresa Behluli në kanagjegj

Yllka Gashi e rrethuar me dashuri… kaq ëmbël pozon ajo mes vajzës, nipërve dhe mbesave – Thashetheme nga showbizi shqiptar dhe i huaj – Dardania.Online

“Prej momentit kur mësohet me fol, fëmiun duhet me mësu se 'dashuria nuk shkon me zor'”

Me këngën

Vajza e Fatmir Limajt ka një poezi prekëse për nënën (Foto)

Majlinda Zeka zhgënjen në fotografinë e fundit

Seria e katër librave të frymëzuar nga grupi “One Direction”, së shpejti në shqip nga botimet “Saras”

Foto #Adelina #Berisha #para dhe #pas #operacioneve #plastike

Lutfi Haziri me imazhe të reja familjare. Ja urimi i vitit të ri pas 7

Comments Off on Albërie Hadërgjonaj: Të vërtetat e mia!

Foto galeri

Ja si është dukur nuse vajza e Shkurte Fejzës (Foto)

Kjo është gruaja super joshëse e Granit Xhakës, e cila lë mbrapa shumë femra të

Merita Spahiu, kur kishte ardhur në skenën muzikore…(Foto)

10 propozimet më romantike në showbiz-in shqiptar

Ja si janë dukur Lola e Daut Haradinaj në dasmën e tyre (Foto) - Thashetheme nga showbizi shqiptar dhe i huaj - Kosovarja

Njihuni me historinë e Hirushes shqiptare, dikur shitëse, sot gruaja e princit nga Dubai (VIDEO)

Aurela Hoxha

Modelja shqiptare Xhesika Berberi sot mbush 27-vjeçe dhe ka vendosur që ditëlindjen e saj ta presë nën shoqërinë e mikeshave të saj.Së bashku me modelen ...