Web Analytics
Foto Adriani flet pr lidhjen e tij me Luann Vipat Shqiptare

Foto Adriani flet pr lidhjen e tij me Luann Vipat Shqiptare

<

Olta Ahmetaj hap "Olta Dance Studio" dhe flet per martese me Fabin.

Fitimet e artisteve shqiptare ne kanalin “Youtube”

Edhe Floriani i vogel e ka nje vajze me te kuqe [VIDEO]

Adrian Gaxha

Adrian Gaxha n lidhje dashurie me k ng taren maqedonase Simona Poposka

Këngëtari i shumë hiteve shqiptare Astrit Mulaj do të vijë këto ditë me një super këngë të bukur, ku është gati edhe video e saj.

Nje lajm qe po terheq vemendjen, vjen sot ne mediat shqiptare, ku thuhet se Ledi Vokshi tallet me Dafina Zeqirin per gjuhen e pakuptueshme qe ajo perdori, ...

Më seksi Nora Istrefi, apo motra e saj , Nita?

Zanfina Ismajli pas 60 viteve

Showmeni i njohur Ermal Mamaqi vazhdon të befasojë publikun me të ftuarit e tij në emisionin “Xing me Ermalin”. Gjyste Vulaj e ftuara në “Xing me Ermalin”, ...

Sabina Dana dhe Eni Koci ofendohen publikisht.

Adelina Ismajli luan me look, apo me lajm

Adrian Gaxha ndahet nga Luana mbas tri vitesh lidhje

“E njëjta gjë po bëhet madje edhe me artisten shqiptare, Rita Ora. I njëjti fenomen ndodhi me Rona Nishliun. Të njëjtën gjë po bëjnë me këngën fituese të ...

Alketa Vejsiu: Dhurata me e shtrenjte per Ditelindje? Kartolina e Nicoles time.

Kështu ka treguar mes tjerash në programin 'Pro Shqip” e ftuar në Top Kosova Radio këngëtarja Gjira që solli një “tërmet hit” me ...

Kengetarja e "Suus"-it, qe coi Shqiperine ne majat e Eurovizionit, Rona Nishliu, ka lene mesazh urimin e saj origjinal te fundvitit, ne facebook-un e saj, ...

Profili

Adrian Gaxha vendos që të mos vuajë nga ndarja me Luanën dhe menjëherë është hedhur në krahët e një tjetër bukurosheje, por ndryshe nga Luana e cila është ...

Pranon lidhjen homoseksuale. Hermes Nikaj: E dashuroj cmendurisht Vlashin e BB5

Zhuljeta Daci

Lidhjet e Noizy-it Me Modelet

Shpërthen publikisht moderatorja shqiptare: Jam dashnorja jote!

Luzja e 'Portokallise' behet modele

Qarkulloi vetëm për 24 orë një lajm mbi shtatzëninë e tretë të bashkëproducentes së programit dhe drejtueses së tij Alketa Vejsiu. E kontaktuam për të na ...

Françeska, vajza nga Vlora e cila zuri vendin e katërt në edicionin e pestë të 'Big Brother' thotë se pas daljes nga shtëpia, lidhja e saj me Ermalin do të ...

Modelja elegante qe mburret me prejardhjen e saj shqiptare, Emina Cunmulaj, keto dite ka vizituar Tiranen, ku ishte e ftuara e nderit ne spektaklin e ...

E ka marre inat Lori Hoxha

Klaudja u ka treguar banoreve te tjere te shtepise per historine e saj zhgenjyese te dashurise me nje djale per kater vjet, qe perfundoi dy vite me pare me ...

Sopranoja e famshme shqiptare Inva Mula vjen sot në këtë rubrikë me pëlqimet dhe jo-pëlqimet e saj. Inva është shumë e ndjeshme ndaj gjërave që e rrethojnë, ...

E njohur per gjithe publikun shqiptar, sidomos per tatuazhin e saj me shqiponjen dykrenare qe ia ka treguar gjithe ...

Adrian Gaxha

Pas parave, Ermela ploteson endrren e saj per familje

Thuajse e takojmë çdo ditë në të njëjtin vend në Prishtinë së bashku me bashkëshortin e saj dhe me shumë miq përreth. Edhe për intervistën tonë, ...

Pas një lajmi rreth operacioneve plastike që ka kryer këngëtarja nga Kosova Linda Halimi, vjen menjëherë dhe reagimi I saj. “E di që nuk jeni mësuar të më ...

Renada Caci, me serioze se kurre, flet per lidhjen e saj te re me balerinin Klinton Zeqiraj.

Një tjetër bukuroshe shqiptare bie në sy këto ditë për simpatinë e saj në Gjemrani, e kërkuar shumë nga agjesitë e modës dhe e botës së spektaklit atje.

Po çfarë flitet në internet në lidhje me rastin në fjalë? Duke bërë disa hulumtime mbi Xhemën dhe veprimtarinë e saj, aty ku edhe shkruhej mbi jetën e ...

Nora Istrefi Pozon per Fadil Berishen me "Pistolete" nen Krah.

Kengetarja e suksesshme ndan me lexuesit sekretin e te qenit ne super forme

Javës që kaloi, reperi i njohur Noizy ndodhej në Prishtinë për të mbajtur një koncert me anëtarët e grupit OTR, nën masa të rrepta sigurie, ...

Luana Vjollca i Rikthehet Look-ut Natural Brune.

Janë të dyja mamatë më seksi shqiptare, të cilat bukurinë dhe elegancën e tyre e kanë ruajtur edhe pasi janë bërë nëna.

Adrian Gaxha me t dashur t re?

Blerim Destani: Lidhja ime me Ariten ka ekzistuar vetem ne fantazine e saj

Jo rrallëherë edhe të ftuarit artistë VIP shumë të njohur shqiptarë në programet e 'Top Kosova Radios' kanë përmendur emrin e saj si këngëtare që e duan, ...

Propozim konkret apo ndoshta vetem nje deshire e saj, martesa me nje sheik nga Dubai, e kthen Genten e "Big Brother" ne vemendjen e mediave roze.

Elvis Naçi është një ndër teologët më të respektuar dhe të pëlqyer në shqiptari. Ai me ligjeratat e tij të bukura dhe shpjegimin e rrjedhshëm të tyre i bën ...

Cara Delevingne e deklaron: “Nuk më pëlqente vetja si modele!”

Besart Kallaku, aktori i njohur i humorit, një nga personazhet më të dashur për publikun, tregon ekskluzivisht për revistën “Shqip” lidhjen e tij me ...

“E dashura Shqipëri, me mburrje dhe krenari them se kam marrë dhuratën më të mirë për këtë 100-vjetor, duke u bërë shtetase SHQIPTARE dhe duke mbart me ...

Fjolla Morina prezanton vajzen nga martesa e pare.

Këngëtarja Eni Koçi njihet si një prej vajzave më joshëse të showbiz-it shqiptar. Ajo herë pas here publikon foto mjaft provokuese në profilin e saj në “ ...

Nga emri nuk duket si shqiptare, por nga mbiemri po, madje edhe atë nga Malësia e Malit të Zi. E kemi fjalën për bukuroshen shqiptare, e cila ka lindur në ...

18-vjecarja nga Prishtina, Ajshe Babatinca eshte bukuroshja shqiptare qe ka perfaqesuar sivjet Kosoven ne konkursin e bukurise "Miss Earth 2012" me ...

Besa Kokedhima, ne Rumani per kengen e re

Këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani sapo ka publikuar videokilipin e ri me titull “Përgjithmonë”. Por nuk ka qene e vetme ajo me këtë klip në këtë ...

Ajo u prezantua të shtunën me këngën “Scyscraper” nga Demi Lovato në skenën e talent-show gjerman.

Kaltrina Selimi: Deshira e madhe per t'u bere nene

Anjeza Shahinit i refuzohet visa per Amerike.

VIP Ballina: Revista TEUTA, Dhjetor 2011

Nëse keni menduar ndonjëherë se ku ka humbur këngëtarja Valza Bajra dhe pse ajo nuk po e sjell ndonjë këngë të re, ja një e vërtetë për të.

Stine i lidhur me Francesken e BB5?

Nora Istrefi, pre e kengetareve bullgare [VIDEO]

Blero kapet mat, "me pele per dore"

Arita Fejzullai: Fotoja me Lorik Canen, nuk paraqet asgje .

Simpatiket Adrian Gaxha dhe Floriani kane bere namin me "Ngjyren e Kuqe" duke thyer cdo rekord te pelqimit dhe shikueshmerise. Madje, kjo kenge beri dhe nje ...

Modelja shqiptare me fame boterore, Emina Cunmulaj, ka qene e ftuar speciale ne nje mbremje humanitare organizuar nga "Lipstick Sister" dhe "Skinny Bikini ...

Mediat maqedonase keto dite kane shkruar per modelen me prejardhje shqiptare, Sara Lleshi, e cila kohe me pare mbuloi faqet dhe portalet vendore, ...

Megjithese Rita ne menyre te vazhdueshme ka mohuar lidhjen me Rob Kardashian, duke e cilesuar si miqesore, keto dite kur uragani "Sandy" po qellon fuqishem ...

Vetëm para dy ditësh këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, ka qenë në 'Twitterin' e saj, duke biseduar me këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora, ...

Ajo është një nga këngëtaret më “IN” kudo në hapësirën shqiptare, madje edhe atëherë kur ajo nuk jep asnjë prononcim mediat duan të shkruajnë për të, duke e ...

Ardit Gjebrea: Ju rrefej detajet e ardhjes se Gymysh

Bleona Qereti:I kam genjyer prinderit, te dashur per here te pare kur isha 18 vjec

Rita Ora ka pohuar se albumi i saj debutues do të “tronditë” adhuruesit e saj. Këngëtarja do ta publikojë studio albumin e saj të parë 'ORA' më 10 shtator ...

Rovena Stefa deklaron: “Arkiva Shqip po vjedh kengetaret”

Rita Ora ka zbuluar se ka qenë një fanse e madhe e këngëtares kanadeze Celine Dion.Këngëtarja me origjinë shqiptare theksoi për 'The Sun': “Unë dhe babai im ...

Emine Cunmulaj: Pa dyshim Emine Cunmulaj eshte modelja shqiptare me e ...

Lola Luma "Vajza e Karatese" qe u be Modele e bukurise.

Me siguri qe te gjithe shqiptaret po presin momentin kur Bleona do te lançoje kenget e saj te reja te punuara ne Amerike ne studiot e Timbaland.

Doktori i vipave flet për operacionet e Marinës: Ja e vërteta!

Alberie Hadergjonaj Mbahet e Re me Botoks.

Franceska pas ndarjes, ne krahet e Adrian Gaxhes

Këngëtarja Altuna Sejdiu, e cila çdo të diel mbrëma befason me dukjen e saj, ka vendosur si duket t'i provojë në një farë mënyre edhe bashkëpunëtorët e saj.

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur i kishe dhembet e zeza, dhe shikoni si ja kthen Luana…

Janë dy nga femrat që bënë emër dhe epokë të paktën në muzikën dhe skenën shqiptare, por tentuan që të dyja në Evropë dhe Amerikë të bënin pak famë.

Foto Fjolla Morina e zhveshur tersisht ne klipin e ri

Këngëtarja e hitit “S'rezistoj” Loreta Kaçka, apo siç e njohim të gjithë me emrin Lori, edhe këtë 8 Mars do të jetë e zënë për të kënduar në një restorant ...

Eshte kjo modelja shqiptare, Angela Martini, qe gjithmone terheq vemendjen me fotot e saja sensuale, nganjehere edhe teper te guximshme.

Një lajm, i cili po qarkullon nëpër shumë portale shqiptare, sikur Dafina Zeqiri ka thënë se do të nisë tashmë aktrimin për t'u bërë e famshme si aktorja me ...

30 dite pa Shkendijen, haj medet.

Persa Beqiri: Malli per skenen shqiptare me solli ne Top Fest.

Seldi si duket nuk eshte i lumtur me lajmin qe u hodh ne media ne lidhje me fejesen e tij me vajzen qe jeton ne Suedi, Dafina Zeka.

Julka Gramo me kenge premiere ne Top Fest.

Stresi sfidon problemet me Policine, nis xhirimet e nje klipi romantik

“Këngë pa kuptim”, kështu ishte njëri nga komentet poshtë videoklipit më të ri të këngëtares së njohur shqiptare Aurela Gaçe.

Nga prezantimi në Gjermani, tek “The Voice” shqiptar. Miriam Cani dhe ditët e qëndrimit në Shqipëri. Një vit i mbushur plot, me spektakle në operan e Bonit, ...

Ashti siç ne e kishim përshkruar në intervistën kohë më parë, dhënë gazetës sonë, ashtu ishte këngëtarja e re nga Tirana, Enca Haxhia, e cila ka rrëfyer për ...