Web Analytics Made Easy - StatCounter
Ahmetaj M 1 gusht rinis aksioni i kuponave tatimor Lajme

Ahmetaj M 1 gusht rinis aksioni i kuponave tatimor Lajme

<

Fushata për kuponin tatimor, Ahmetaj letër DPT-së: Bashkëpunoni me biznesin

Tatimet në terren nga 1 gushti, fokusi për kasat dhe kuponin

Spasovski: Rinia është elementi kyç për ndryshime në Maqedoni

... këtë herë ministri i Financave, Arben Ahmetaj u shfaq shik, me një veshje all-James Bond. Gazetarët u interesuan të mësojnë për përplasjen e tij .

Largohet Lad Kosta, deputeti i PS-së, më shumë se ikja bie në

Basha: “Ne do të rikthejmë sigurinë publike në vend”

Njoftim i rëndësishëm nga Tatimet, kush ka një subjekt të informohet dhe të bëjë kujdes

Asnjë rritje taksash në 2017. Asnjë rritje taksash në 2017 · Ahmetaj : Më 1 gusht rinis aksioni i kuponave tatimor

Rama inspekton punimet në stadiumin “Loro Boriçi”

Rama: Masa lehtësuese për 85 për qind të biznesit shqiptar

131 defektolog do të punësohen deri në shtator

Kadriu për Zhurnal: Dhomat Speciale gjyqësore të domosdoshme për zbatimin e drejtësisë

1 Gusht, nis fushatë për kuponin tatimor.

Në 1 gusht fillon aksioni për kuponin tatimor në zonat turistike; Ahmetaj: Mos abuzoni

Meta fjalim në kuvendin e Malit të Zi Pakicat kombëtare urë bashkëpunimi

10 javë aksion informalitet, nga faljet te mbylljet e bizneseve

PD kërkon hetim parlamentar për skandalin e përgjimeve, akuza Ramës dhe Tahirit se mbyllën çështjen

Premtimi i ministrit Arben Ahmetaj: “Do të ketë një koordinim të të gjithë strukturave të tatimeve..."

Ke të drejtë Lad Kosta!

Sugarevski: Lëshim i paligjshëm i euroobligacionit

Aksioni për kuponin tatimor, Ahmetaj letër administratës tatimore

Kërkesa për rikthimin në detyrë të Shukri Xhelilit · Nuland: Dialogu Prishtinë-Beograd në rrugë të duhur · Ahmetaj : Më 1 gusht rinis aksioni i kuponave ...

Nga 1 gushti tatimorët në terren, Ahmetaj: S'kemi objektiv gjobat, dialog

Dy ditë para aksionit për kuponin Ahmetaj letër administratës tatimore

Urdhri i Manjanit: Ktheni pronën aty ku është e lirë

Rikthehet aksioni për kuponin tatimor

Vladimir Kosta largohet nga PS: Letra e plotë për kryeministrin Rama

Super-skandali i qeverisë "Rama", shpenzime stratosferike për luks, tender 1

Gabimi i nënës Leadsom

Idrizi takon Lu e Vlahutin: Pro propozimit të Nuland. Nëse s'ka kompromis

Fillon fushata për kuponin tatimor dhe kasat fiskale në zonat turistike

Schuetz: Gjermania, avokate e Shqipërisë në BE

Filmi “Rinia” i Sorentinos në kafe-kinemanë në Suli Han

Arifaj: Demarkacioni nuk ishte qëllimi i vizitës së Nulandit

Tatimet zbuluan 4 skema të tjera mashtruese me TVSH

Gjenocidi serb që tmerroi botën, ende i pandëshkuar! Presidenti Thaçi premtoi padi kundër Serbisë

Haradinaj: Lufta me Serbinë përfundon kur ta njohim njëri-tjetrin

Çfarë fshehin Bebe Rexha dhe Blerim Destani pas takimit të tyre? (FOTO)

“Demarkacioni tregoi se Kosova është e paaftë t'i zgjidh problemet e veta”

Page 1

Edhe Peja në FIBA Europe Cup

Obama mban fjalim, policja në gjumë (Video)

“Letër myslimanëve të Facebook”/ Pas fushatës linçuese akademiku Mehmet Kraja mbyll faqen në. “

Qendër e re e hemodializës në Shkodër, Rama:Investimi falë partneritetit publik privat

Përkeqësohet indeksi i cilësisë së jetës në Shqipëri

Disa ditë më parë emisioni me “Zemër të Hapur” i autores dhe moderatores Evis Ahmeti trajtoi rastin e një 7-vjeçareje nga Divjaka. Ajo quhej Rajmonda Jaliq ...

Ahmeti: Javën e ardhshme Maqedonia merr ftesën për në NATO

Asambleistja e Vetëvendosjes ironizon me deklaratën e Enver Hoxhajt (FOTO)

IMG_2315 IMG_2333 IMG_2338 IMG_2343 IMG_2373 IMG_2395 IMG_2465

Paketa fiskale për vitin 2017, parashikohen ulje gjobash

Ministri Ahmetaj mbledh Komitetin e Lehtësimit të Tregtisë

Page 1

Këpuca që shkeli ëndrrën e Serbisë!

Milionat e kinezëve joshin italianin Pelle

Serbi - Brazil, formacionet e mundshme

Ministri Ahmetaj mbledh Komitetin e Lehtësimit të Tregtisë

Page 1

Ministri Ahmetaj mbledh Komitetin e Lehtësimit të Tregtisë

Serbia e sheh si presion mbi të kërkesën për transformimin e FSK-së në Ushtri Lajme / 16 qershor 2018

Ahmetaj : Më 1 gusht rinis aksioni i kuponave tatimor · Gjykata Kushtetuese pezullon ligjin e supergjobave

Ekonomi mbledh task-forcën për turizmin: Sezoni turistik ka nisur i mbarë

Tatimet vijon aksionin antinformalitet, 1420 biznese gjobiten dhe 212 mbyllen

Page 1

Page 1

Shala: Kalaja e Harilaqit ka domethënie për identitetin kulturor e shpirtëror të Kosovës

Babai i Valon Behramit flet për ndeshjen Serbi – Zvicër

Aksioni policor “Lotos”: Paraburgim me nga 30 ditë për dy persona

Vjedhja në Rinas, Biznesi: Paratë dërgohen jashtë në mënyrë antiligjore

Rrethrrotullim i ri në Autokomandë

Page 1

Ceremonia e betimit të kabinetit qeveritar

Këndi i lojërave i mërgimtarit në Kumanovë i ktheu buzëqeshjen fëmijëve shqiptarë (FOTO)

Pse Lu i është qepur Bashës me bukë në trastë

Për 500 metra territor, Gjermania kërkon komision të demarkacionit me Çekinë

Lëvizja BESA: Bojkoti i Samitit të Varshavës, autogol për Maqedoninë

Greqi: 12 kompani të tjera pritet që të falimentojnë këtë vit